In het kader van het onderzoek naar de overval op een 92-jarige vrouw in Heusden en een gewelddadige beroving in Den Bosch, heeft de politie op maandag twee verdachten aangehouden.
De mannen zitten vast voor verder onderzoek.
Overval op bejaarde vrouw
Op 28 september werd een 92-jarige vrouw in haar woning in Heusden overvallen door meerdere personen. De daders dreigden met geweld en eisten waardevolle spullen van de vrouw, die zich echter verzette. Na het doorzoeken van het huis zijn enkele goederen buitgemaakt.
Gewelddadige beroving in Den Bosch
Op 7 oktober werd een 28-jarige man uit Voorburg beroofd in Den Bosch. Hij had via een online afspraak een verkoopafspraak gemaakt, maar werd bij aankomst opgewacht door een groep mannen. De man werd bedreigd, mishandeld en gedwongen om zijn autosleutels af te geven, waarna hij werd geschopt en geslagen.
Onderzoek en aanhoudingen
Het onderzoek leidde naar de aanhouding van een 25-jarige man uit Oss, die verdacht wordt van zowel de overval op de vrouw als de beroving in Den Bosch. Ook werd een 29-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een chalet in Otterlo, op verdenking van betrokkenheid bij de gewelddadige beroving. Beide woningen en een opslagbox in Den Bosch zijn doorzocht, waarbij onder andere meerdere auto’s in beslag zijn genomen.
Eerdere aanhoudingen en voortzetting onderzoek
Voor de beroving in Den Bosch zijn eerder al vier verdachten aangehouden, die nog altijd vastzitten. Het onderzoek naar de zaak van de overval op de bejaarde vrouw is nog in volle gang.

