Twee explosies twee dagen achter elkaar bij pand Rijswijk, politie zoekt getuigen

Aan de Meester Le Poolestraat in Rijswijk zijn op twee achtereenvolgende avonden explosieven tot ontploffing gebracht in de portiek van een woning.

De politie onderzoekt de toedracht en is op zoek naar getuigen.

Eerste explosie op 10 november

Op zondag 10 november ontving de politie rond 19.40 uur een melding van een explosie bij een woning aan de Meester Le Poolestraat. Bij aankomst bleek dat een explosief bij de voordeur tot ontploffing was gebracht, wat aanzienlijke schade aan de woning veroorzaakte.

Tijdens het onderzoek zagen agenten dat er nog iets brandde bij de deur. Dit bleek een tweede explosief te zijn, dat enkele meters van de agenten ontplofte en gehoorschade veroorzaakte.

Tweede explosie op 11 november

Op maandag 11 november, bijna 24 uur na de eerste explosie, kreeg de politie rond 19.00 uur opnieuw een melding van een ontploffing bij dezelfde woning. Ook deze explosie bracht schade toe aan de woning, maar er raakte niemand gewond.

De politie zoekt opnieuw naar de verdachte(n) van deze tweede explosie. Een verdachte zou donker gekleed zijn, een zwarte capuchon dragen en rond de 1.70 à 1.75 meter lang zijn.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X