Ravage met meerdere gewonden na aanslag met explosief in Vlissingen

In de nacht van zaterdag op zondag is rond 02.15 uur een explosie geweest aan de Bonenburg in Vlissingen.

Bij de knal raakten drie mensen gewond. Een 15-jarige jongen moest naar het ziekenhuis worden gebracht, terwijl twee anderen ter plaatse door ambulancepersoneel zijn behandeld.

De ontploffing veroorzaakte een ravage in de straat. Vier woningen liepen zware schade op. Rondvliegend glas en puin zorgden voor verwondingen bij meerdere personen.

Op straat lagen brokstukken verspreid, waaronder glas, dakpannen en zelfs een deurkozijn dat door de kracht van de explosie uit de sponning was geslagen.

Omwonenden van naastgelegen huizen moesten kortstondig hun woningen verlaten, maar konden na controle door de hulpdiensten terugkeren. De oorzaak van de explosie is nog niet bekend.

De politie is een onderzoek gestart en roept getuigen of mensen met camerabeelden uit de omgeving op zich te melden.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X