Agressieve verdachte steekt politieagent in gezicht bij poging aanhouding na melding mishandeling

De politie heeft dinsdagavond 3 juni een 51-jarige man uit Zwolle aangehouden na een gewelddadig incident bij een instelling aan de Pannekoekendijk.


De man zou onder invloed zijn geweest en zich agressief hebben gedragen, waarbij hij een andere persoon heeft mishandeld. Toen agenten hem wilden aanhouden, ging hij in verzet en stak hij een van de politiemensen met een scherp voorwerp in het gezicht.

De melding kwam rond 21:55 uur binnen bij de politie. Ter plaatse bleek dat de verdachte zich gewelddadig had gedragen tegenover een ander persoon. Bij de poging hem aan te houden, escaleerde de situatie. De man stak met een scherp voorwerp in het gezicht van een van de agenten en raakte daarbij diens oog.

De gewonde agent is onderzocht en behandeld. Vooralsnog lijkt het letsel mee te vallen, maar pas na verloop van tijd zal duidelijk worden of er blijvend letsel is opgelopen.


De verdachte werd na het geweld onder controle gebracht en direct aangehouden. Hij zit vast en zal worden verhoord. De politie doet verder onderzoek naar het incident.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X