Auto’s in brand gestoken op straat, politie zoekt mogelijke getuigen

In een woonstraat in Zaandam zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag twee auto’s beschadigd geraakt door brand.


Het vuur brak rond kwart voor twee ’s nachts uit bij een geparkeerd voertuig aan de Jasperstraat en sloeg korte tijd later over naar een tweede auto die ernaast stond.

De brandweer was snel ter plaatse en wist te voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde. Desondanks liepen beide voertuigen aanzienlijke schade op. Er raakte niemand gewond.

De politie sluit brandstichting niet uit en is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand. Agenten hebben sporen veiliggesteld en doen buurtonderzoek om meer duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd.


Getuigen die rond het tijdstip van de brand iets opvallends hebben gezien in de omgeving van de Jasperstraat, of die beschikken over camerabeelden van bijvoorbeeld deurbelcamera’s of beveiligingssystemen, worden gevraagd zich bij de politie te melden. Deze informatie kan van belang zijn voor het verdere onderzoek.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X