Belg verstopt zich zonder succes in kofferbak om alcoholcontrole te ontlopen

Een Belgische bestuurder dacht een verkeerscontrole slim te kunnen ontwijken door zich te verstoppen in de kofferbak van zijn eigen auto.

De politie had de opmerkelijke vluchtpoging in Kapelle-op-den-Bos echter snel door en trof de man uiteindelijk aan in de laadruimte van het voertuig.



De politie hield op zaterdag 25 juli een grote verkeerscontrole in Kapelle-op-den-Bos waarbij 155 voertuigen werden gecontroleerd.

Het merendeel van de bestuurders bleek zich aan de regels te houden: 96 procent van de gecontroleerde personen was volledig in orde.

Eén bestuurder probeerde op een opvallende manier onder de controle uit te komen. Hij parkeerde zijn voertuig snel langs de rijbaan en verdween vervolgens uit het zicht. Agenten zagen echter dat niemand uit de auto was gestapt, waardoor zij de situatie niet vertrouwden.

Bij een controle van het voertuig kwam de opmerkelijke waarheid naar boven. De bestuurder bleek zich in de kofferbak te hebben verstopt in een poging de politiecontrole te ontlopen.



De reden voor zijn poging om uit beeld te blijven, werd daarna duidelijk. De man had een actief rijverbod en bleek bovendien positief te hebben getest op cocaïnegebruik.

Tegen de bestuurder werd een proces-verbaal opgesteld. Daarnaast namen de autoriteiten zijn voertuig in beslag.

De politie benadrukt met de controle het belang van verkeersveiligheid. In dit geval zorgde juist het ongebruikelijke gedrag van de bestuurder ervoor dat agenten de situatie verder onderzochten en de poging tot ontduiking ontdekten.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X