© Pexels

Belgen opgepakt voor groepsverkrachting in hotel op Griekse eiland Rhodos

Op het Griekse eiland Rhodos zijn vier Belgen aangehouden voor een groepsverkrachting.

Het incident vond afgelopen weekend plaats in Faliraki. Een Britse vrouw is maandagochtend naar de politie gegaan en heeft aangifte gedaan van verkrachting. Ze ging met wat vrienden naar een nachtclub en had veel gedronken.

De 31-jarige Britse ontmoette een groep van vijf tot acht Belgen en ging met de feestvierders mee naar het hotel. Ze zou op het balkon en in een hotelkamer seks hebben gehad met een van de Belgen. Toen die de kamer verlaten had, zou de rest van de groep haar verkracht hebben. Daarna nam ze naar eigen zeggen een taxi naar haar hotel.

De politie stelde direct een onderzoek in en wist vier Belgen te achterhalen en aan te houden. Er is dna-materiaal afgenomen en moeten voor de onderzoeksrechter verschijnen. De verdachten ontkennen dat er sprake was van verkrachting/dwang.