Broodje halen eindigt in cel: man die nog 507 dagen uit moet zitten gepakt bij controle

Wat begon als een ritje naar Eindhoven om “even een broodje te halen”, eindigde voor een 24-jarige man in een arrestatie met forse gevolgen.


Tijdens een controle op de Marconilaan liep hij tegen de lamp doordat hij nog een lange gevangenisstraf open had staan.

Agenten controleerden een voertuig met Belgisch kenteken tijdens een gezamenlijke surveillance. De inzittenden verklaarden dat ze in de stad waren om iets te eten te halen, maar bij controle van de gegevens van de passagiers bleek al snel dat er meer speelde.

De man op de achterbank stond gesignaleerd voor een openstaande gevangenisstraf van 507 dagen. Die straf hield verband met een woningoverval in de regio Helmond in 2021. Daarnaast moet hij nog ruim 10.000 euro aan schadevergoeding betalen.


Alsof dat niet genoeg was, bleek de verdachte ook een verbod te hebben om zich in Nederland te bevinden. Dat kan volgens de geldende regels leiden tot een extra gevangenisstraf van ongeveer twee maanden. Deze zaak wordt eerst afgehandeld voordat de eerder opgelegde straf wordt uitgezeten.

De man is aangehouden en overgebracht naar het cellencomplex. Zijn geplande bezoek aan een broodjeszaak werd daarmee ingeruild voor een verblijf achter de tralies.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)