In een pand aan de Aarnoudstraat in Rotterdam-Zuid heeft de politie woensdagochtend 19 november een drugslaboratorium aangetroffen.
Twee Rotterdammers van 50 en 51 jaar zijn gearresteerd. Zij worden verdacht van het overtreden van de Opiumwet.
Het lab kwam aan het licht tijdens een lopend onderzoek, waarna agenten het gebouw binnenvielen.
Binnen trof de politie circa 16 kilo amfetamine aan, samen met munitie voor een vuurwapen en een voorraad XTC-pillen. Alle middelen zijn in beslag genomen.
Specialisten van de Landelijke Faciliteit Ontmantelen hebben het laboratorium veilig ontmanteld. De aangetroffen drugs worden vernietigd.
Volgens de politie brengt een amfetaminelab grote risico’s met zich mee, onder meer door het gebruik van extreem brandbare chemicaliën. Daardoor bestaat er een reële kans op explosies, wat gevaar oplevert voor omwonenden.

