Grote vondst partij lachgas bij doorzoeking garagebox vanwege achterstallig huur

In een garagebox aan de Industrieweg in Nootdorp heeft de politie dinsdag 12 maart een grote hoeveelheid lachgasflessen aangetroffen. Het onderzoek is in volle gang, en de politie roept getuigen op zich te melden.

De ontdekking werd gedaan toen agenten een deurwaarder assisteerden bij de ontruiming van het pand vanwege achterstallige huur. Bij deze ontruiming werden in totaal 633 volle lachgasflessen en 100 lege en deels gevulde exemplaren gevonden. Alle flessen zijn in beslag genomen, en de burgemeester overweegt het pand te sluiten.

Bij het doorzoeken van het pand trof de politie niemand aan. Echter, een man die zich verdacht gedroeg in de omgeving van de garagebox en daarna wegreed, werd aangehouden. Het betreft een 31-jarige man uit Den Haag.

De politie roept mensen op die de afgelopen tijd iets opvallends hebben gezien in de omgeving van de Industrieweg om zich te melden. Het onderzoek naar deze vondst is nog gaande.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X