Honderden kilo’s wiet gepakt na inbraak pand Zuidland en achtervolging met heli en politiehond

In Zuidland heeft de politie in de nacht van 9 op 10 december 2025 twee verdachten aangehouden na een inbraak bij een bedrijfspand aan de Raadsheerenhoek.


Bij aankomst sloegen de mannen, die zich in een bestelbus bevonden, direct op de vlucht.

De achtervolging werd intensief uitgevoerd met inzet van een politiehond en een helikopter. Eén van de verdachten werd getaserd, terwijl de andere in een nabijgelegen weiland werd opgespoord dankzij de luchtsteun.

Tijdens het onderzoek in en rond het bedrijfspand werden grote hoeveelheden wiet aangetroffen. In de vluchtauto lag onder een deklading kussenvulling meer dan honderd zakken, en ook in het pand en een tweede loods werd een vergelijkbare hoeveelheid gevonden. Het totaal aan in beslag genomen drugs loopt in de honderden kilo’s.


De verdachten, een 33-jarige en een 36-jarige man uit Den Haag, zijn ingesloten en voorgeleid aan de rechter-commissaris. Alle aangetroffen hennep is inmiddels in beslag genomen en zal worden vernietigd. Het rechercheteam van de politie zet het onderzoek voort om de herkomst en het netwerk rond de drugsopslag in kaart te brengen.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)