Jongen (11) per ongeluk neergeschoten in Rotterdam overleden

Het 11-jarige jongetje dat op 16 februari in Rotterdam werd neergeschoten, is op donderdagmiddag 13 maart aan zijn verwondingen overleden.


Het tragische incident vond plaats aan de Asterlo in Rotterdam-Zuid. De politie onderzoekt de zaak nog steeds en houdt er rekening mee dat het schot per ongeluk is afgegaan terwijl een groep jongeren met een vuurwapen speelde.

Speelgoed dat een dodelijk wapen bleek

Uit het politieonderzoek blijkt dat een groep minderjarigen mogelijk onzorgvuldig met een vuurwapen omging, waarna een fataal schot werd gelost. De politie heeft uitgesloten dat het incident verband houdt met geweld tussen rivaliserende jeugdgroepen. Het onderzoek naar de precieze toedracht loopt nog.

Zeven aanhoudingen, twee jongeren nog vast

In het kader van het onderzoek zijn inmiddels zeven minderjarige verdachten aangehouden. Vijf van hen zijn weer op vrije voeten, maar twee tieners van 15 en 16 jaar uit Rotterdam zitten nog vast. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij het incident.


De politie blijft verder onderzoek doen naar hoe het vuurwapen in handen van de minderjarigen is gekomen en wie daarvoor verantwoordelijk is.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)