Op dinsdagmiddag wist een 44-jarige vrouw te ontsnappen uit een politiebureau in Eindhoven. De politie is een onderzoek gestart naar hoe dit kon gebeuren.
De vrouw wordt verdacht van een drugsovertreding en was daarom in voorlopige hechtenis genomen, waarbij ze maximaal drie dagen vastgehouden mag worden als de politie meer tijd nodig heeft voor onderzoek dan de standaard negen uur.
De ontsnapte vrouw is een kleine blonde vrouw die op het moment van haar ontsnapping een zwarte sweater met capuchon en slippers droeg. Ze staat niet bekend als gewelddadig.
Het is nog niet duidelijk of de vrouw uit een cel ontsnapte of op een andere manier aan de aandacht van haar bewakers wist te ontsnappen. De politiewoordvoerder kon nog niet zeggen hoe dit heeft kunnen gebeuren, maar benadrukte dat dit wordt onderzocht.

