© Crime-Nieuws.nl

Klopjacht in Marokko op bestuurder Nederlandse auto na dodelijke aanrijding

De Marokkaanse politie is op zoek naar de bestuurder van een auto met Nederlands kenteken die in Al Hoceima een 60-jarige voetganger heeft aangereden.

De automobilist verliet na de botsing de plaats van het ongeval, terwijl het slachtoffer zwaargewond op straat achterbleef. De man overleed later in het ziekenhuis.



De aanrijding vond plaats in de buurt van een busstation in de Noord-Marokkaanse stad.

Hulpdiensten brachten het slachtoffer na het ongeval naar een ziekenhuis, maar medische behandeling kon zijn leven niet meer redden.

De politie probeert aan de hand van het voertuig en beschikbare informatie de bestuurder te achterhalen. Het Nederlandse kenteken vormt daarbij een belangrijk aanknopingspunt in het onderzoek.

Het is nog niet duidelijk wie achter het stuur zat. Mogelijk gaat het om een Nederlander die met de auto naar Marokko is gereisd, maar daarover bestaat vooralsnog geen bevestiging.



In de zomermaanden zijn in Marokko veel voertuigen met Nederlandse kentekens te vinden, onder meer door Nederlanders met een Marokkaanse achtergrond die er hun vakantie doorbrengen.

De politie onderzoekt ondertussen de exacte toedracht van de aanrijding en probeert vast te stellen wie de auto bestuurde toen de 60-jarige man werd geraakt.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X