© Instagram

Man (56) zwaar mishandeld na wedstrijd Ajax – PSV, politie zoekt getuigen

Zaterdagavond 2 november is een 56-jarige man ernstig mishandeld vlak na de voetbalwedstrijd Ajax – PSV.

Het slachtoffer werd rond 21.00 uur op de Johan Cruijff Boulevard, nabij de Decathlon, hard op zijn hoofd geslagen, waardoor hij bewusteloos raakte en vervolgens ten val kwam. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar deze mishandeling en is dringend op zoek naar getuigen die meer kunnen vertellen over het incident.

Incident vlak na de wedstrijd

Na de gewonnen wedstrijd van Ajax tegen PSV was de sfeer rondom de Johan Cruijff Arena aanvankelijk goed. De boulevard stond vol met supporters van beide clubs. Ondanks de positieve sfeer, sloeg de situatie voor de 56-jarige man plotseling om.

De precieze aanleiding voor het geweld is nog onbekend, maar het slachtoffer kreeg een harde klap op zijn hoofd, waardoor hij bewusteloos raakte. De man werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht en bevindt zich in kritieke toestand.

Politie doet oproep aan getuigen

De politie roept mensen die getuige zijn geweest van de mishandeling, of die mogelijk meer weten over de omstandigheden van het incident, op om zich te melden. Iedereen die informatie heeft, wordt verzocht contact op te nemen met de recherche.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X