Op donderdagavond 5 december zijn in en rondom het centrum van Sittard meerdere vrouwen onzedelijk betast.
De incidenten gebeurden rond middernacht, en de politie kreeg vier meldingen van slachtoffers die aangeven door dezelfde persoon te zijn benaderd.
Onzedelijke betasting door onbekende dader
De vrouwen gaven aan kort na elkaar slachtoffer te zijn geworden van onzedelijke handelingen. De politie vermoedt dat deze incidenten het werk zijn van één dader, die waarschijnlijk dezelfde werkwijze heeft gehanteerd bij alle slachtoffers.
Aanhouding van verdachte
Na intensief onderzoek heeft de politie op woensdag 18 december een 22-jarige man uit Sittard aangehouden. De verdachte wordt verdacht van betrokkenheid bij de incidenten en zal vandaag voorgeleid worden.
Reacties uit de stad
De aanhouding van de verdachte zorgt voor enige opluchting onder de inwoners van Sittard, maar roept tegelijkertijd zorgen op over de veiligheid van vrouwen in het uitgaansleven. De politie blijft alert en benadrukt het belang van meldingen van soortgelijke incidenten.
Door de aanhouding hoopt de politie meer duidelijkheid te krijgen over het motief en de betrokkenheid van de verdachte bij de andere meldingen.