Man geschopt, geslagen en gestoken op straat door tweetal

Op vrijdagavond 1 november raakte een 38-jarige man gewond na een gewelddadige aanval door twee mannen in de Rembrandtgalerij in Roosendaal.


De politie onderzoekt het incident en roept getuigen op om zich te melden. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht.

Slachtoffer mishandeld en gestoken

Agenten kwamen rond 18.00 uur ter plaatse en troffen het gewonde slachtoffer aan. De man verklaarde dat hij door twee bekenden is geschopt, geslagen en met een mes gestoken. Hij is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht voor medische behandeling.

Opsporing en getuigenoproep

Agenten hebben de omgeving doorzocht, maar de verdachten zijn nog niet gevonden. Via Burgernet is een bericht verspreid met het verzoek om mee te kijken naar de verdachten.


De politie doet verder onderzoek en vraagt mensen die mogelijk iets hebben gezien om contact op te nemen.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)