Een 50-jarige man uit Florida is veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee jaar omdat hij gelijktijdig met drie vrouwen getrouwd was, zonder dat zij van elkaars bestaan wisten.
Henry Betsey, zoals de man heet, trouwde in 2020 met Tonya, in 2022 met Brandy en in november van datzelfde jaar met Michele. Elk huwelijk vond plaats in een andere county: Duval, Manatee en Hernando.
De bedrieglijke situatie kwam aan het licht toen Tonya, met wie Betsey via Tinder in contact was gekomen, in rechtbankarchieven stuitte op huwelijksvergunningen op naam van haar man met twee andere vrouwen. Ze besloot Michele via sociale media op de hoogte te brengen. Niet veel later werden de autoriteiten ingeschakeld en werd Betsey aangeklaagd voor polygamie. Hij werd vorig jaar gearresteerd.
Volgens Tonya had Betsey mogelijk financiële motieven. Hij zou alle drie de vrouwen op de dag van hun huwelijk hebben gevraagd om een gezamenlijke bankrekening te openen. In de rechtszaal toonde Betsey spijt en bood hij zijn excuses aan.
De rechter legde hem naast de voorwaardelijke celstraf ook 100 uur taakstraf op. Verder moet hij een psychologisch onderzoek ondergaan en mag hij de komende twee jaar geen gebruik maken van sociale media of datingsites.

