In Badhoevedorp heeft de politie een 36-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden op verdenking van de diefstal van 125 buitenspiegels van auto’s. De verdachte werd op heterdaad betrapt.
De buitenspiegels zijn afkomstig van kostbare voertuigen in Amsterdam (45), Haarlemmermeer (66) en Abcoude (14).
Volgens de politie ging de man zeer doelgericht te werk en richtte hij zich bewust op dure auto’s. De politie Amstelland-Oost spreekt op sociale media van een “geslaagde aanhouding”.
De zaak roept herinneringen op aan een eerdere reeks aanhoudingen in februari van dit jaar, toen in Amsterdam twee mannen – eveneens zonder vaste woonplaats – werden gearresteerd voor het stelen van meer dan 200 buitenspiegels. Of er een verband is tussen beide zaken wordt nog onderzocht.

