Marechaussee en politie geraakt door onbekende stof uit vaten gedumpt bij achtervolging

Woensdagavond zijn medewerkers van de marechaussee en de politie bij Schinveld in aanraking gekomen met een onbekende stof tijdens een achtervolging.

De achtervolging begon in Duitsland, waar de Koninklijke Marechaussee (KMar) een verdacht voertuig signaleerde dat vervolgens de Nederlandse grens overstak.

Inzittenden werpen vaten met onbekende stof op de weg

Nadat het verdachte voertuig Nederland binnenreed, sloot de politie zich bij de achtervolging aan. Tijdens de achtervolging wierpen de inzittenden van het voertuig vaten met een onbekende inhoud op de weg, waardoor een stof vrijkwam.

Marechaussee en politie gecontroleerd door ambulancedienst

Twee medewerkers van de marechaussee en vermoedelijk vier politieagenten kwamen in contact met de vrijgekomen stof. Ze zijn door de ambulancedienst gecontroleerd op mogelijke blootstelling.

Verdacht voertuig ontsnapt, KMar onderzoekt incident

Het verdachte voertuig wist te ontsnappen en reed verder Limburg in. De Koninklijke Marechaussee heeft inmiddels een onderzoek ingesteld naar het incident en de aard van de vrijgekomen stof.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X