Foto ter illustratie. © Pexels / Pixabay

Meerdere aanhoudingen rond voetbalwedstrijd PSV–Bayern, politie spreekt van beheersbare avond

Rondom de wedstrijd tussen PSV en Bayern München heeft de politie vier mensen aangehouden.


Ondanks enkele incidenten bleef het in en rond het stadion grotendeels rustig, zo blijkt uit het politieoptreden voorafgaand aan en na het duel in Eindhoven.

Al vóór de aftrap, die om 21.00 uur plaatsvond, greep de politie meerdere keren in. Drie Duitse supporters van 37, 44 en 55 jaar werden aangehouden omdat zij geen gehoor gaven aan een politiebevel om een bepaald gebied te verlaten. Tegen hen is proces-verbaal opgemaakt en zij kregen zowel een boete als een gebiedsverbod opgelegd.

Daarnaast werd een 39-jarige man uit Helmond opgepakt nadat hij zich schuldig had gemaakt aan het beledigen van een politieagent. De man is aangehouden en verhoord, maar mocht later weer naar huis.

Na het laatste fluitsignaal, waarbij Bayern München als winnaar van het veld stapte, verliep het vertrek van de supporters zonder grote problemen.

Het stadion liep geleidelijk leeg en bezoekers vertrokken richting de binnenstad van Eindhoven of keerden huiswaarts. De politie spreekt per saldo van een avond die, ondanks enkele opstootjes, beheersbaar is verlopen.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)