Een vermoedelijk minderjarige jongen wordt gezocht voor het oplichten van een hoogbejaarde vrouw in Den Bosch.
De politie plaatste beelden van de verdachte, maar blurred zijn gezicht vanwege zijn vermoedelijke leeftijd. Hij krijgt een week de tijd om zich te melden, anders worden de beelden onherkenbaar getoond.
Op 17 april rond half zeven in de avond ontving de 91-jarige bewoonster een telefoontje van iemand die zich voordeed als politieagent. De beller beweerde dat er een inbraakpoging was geweest in haar appartementencomplex. Een half uur later stond een jongeman aan de deur, eveneens met de bewering dat hij van de politie was.
De nepagent aan de telefoon instrueerde de vrouw om al haar sieraden op tafel te leggen. De jongeman ter plaatse zou hier foto’s van maken voor de verzekering, zo was de uitleg. In werkelijkheid nam hij de kostbaarheden mee, waaronder een bankpas van het slachtoffer.
Rond acht uur diezelfde avond werd er twee keer gepind bij een Geldmaat aan de Pettelaarseweg in Den Bosch. In totaal verdween er 500 euro van de rekening. Op camerabeelden is te zien hoe een man de pinautomaat bedient met de gestolen pas.
Het signalement dat de 91-jarige vrouw gaf van de bezoeker komt overeen met de persoon op de pinbeelden. De politie roept getuigen op om contact op te nemen als zij de verdachte herkennen.

