De politie heeft maandagochtend onderzoek gedaan naar een mogelijk schietincident in een pand aan de Noorderstraat in Sappemeer.
Rond 07:35 uur zouden er meerdere knallen zijn gehoord, maar nader onderzoek wees uit dat er niet was geschoten. Er zijn twee 40-jarige mannen uit Hoogezand aangehouden in verband met een lopend onderzoek.
Knallen gehoord tijdens lopend politieonderzoek
Politieagenten waren rond 07:20 uur aanwezig in het pand aan de Noorderstraat voor een al lopend onderzoek. Omstreeks 07:35 uur hoorden zij meerdere knallen, wat leidde tot verdere onderzoeken ter plaatse.
Geen sprake van schoten, twee verdachten aangehouden
Hoewel er aanvankelijk werd gedacht aan een schietincident, blijkt er uiteindelijk geen sprake te zijn van daadwerkelijk vuurwapengebruik. Desondanks zijn de twee aanwezige mannen, beiden 40 jaar en afkomstig uit Hoogezand, aangehouden in verband met het lopende onderzoek. De politie onderzoekt de zaak verder om de exacte toedracht en reden voor de knallen te achterhalen.

