Bij de grensovergang Thayngen tussen Duitsland en Zwitserland heeft de douane een opvallende controle uitgevoerd bij een reizigster die terugkeerde van vakantie met maar liefst 55 bagagestukken.
De vrouw werd geselecteerd voor een willekeurige controle, waarbij niet alle voertuigen standaard worden onderzocht.
Al snel viel het grote aantal koffers en tassen op bij douanemedewerkers, waarna werd besloten de volledige bagage te controleren.
Het doorzoeken en scannen van alle bagage nam ongeveer twintig minuten in beslag. Ondanks het grote volume werden er geen verboden of verdachte goederen aangetroffen.
Volgens de Zwitserse douane verliep de controle zonder bijzonderheden en eindigde deze met de constatering dat er “geen problemen” waren.


