Tientallen kilo’s pillen, waterscooter en paardentrailer in beslag na oprollen productielocatie

In Soest heeft de politie op dinsdag 2 december 2025 een productielocatie voor synthetische drugs opgerold.

Bij de actie zijn twee mannen uit Soest aangehouden, een 43-jarige en een 64-jarige. Het pand is door de gemeente tijdelijk gesloten voor een periode van drie weken.

De politie had signalen dat er op het adres mogelijk drugs werden geproduceerd. Bij binnenkomst troffen agenten in een container ter plaatse een productielocatie aan voor synthetische drugs, met tientallen kilo’s pillen en andere verdovende middelen. Specialisten van de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) kwamen ter plaatse om de installatie veilig te ontmantelen. Alle aangetroffen drugs zijn in beslag genomen en worden vernietigd.

Naast de drugs zijn ook contant geld, een waterscooter en een paardentrailer in beslag genomen. De politie benadrukt dat het afpakken van crimineel vermogen een belangrijk instrument is in de strijd tegen criminaliteit. Het raakt criminelen rechtstreeks op hun financieel gewin en ondermijnt de motivatie achter veel vormen van criminaliteit.

Het onderzoek wordt voortgezet, en de mogelijkheid van verdere aanhoudingen wordt niet uitgesloten. De betrokken mannen zitten voorlopig vast voor verhoor.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X