© Crime-Nieuws.nl

Man in Marokko op straat doodgestoken na ruzie om ongepast gedrag meisjes

In de Marokkaanse stad Tanger is zondag een jonge man om het leven gekomen nadat hij bij zijn woning met een mes in het hart werd gestoken.


De dader, die na het incident op de vlucht sloeg, wordt nog altijd gezocht door de politie.

Het steekincident vond plaats in de wijk Al-Mouwazafin. Volgens omwonenden ontstond een woordenwisseling toen het slachtoffer de verdachte verzocht te vertrekken, omdat hij in het bijzijn van twee meisjes ongepast gedrag zou hebben vertoond. De situatie escaleerde toen de man plotseling een mes trok en het slachtoffer neerstak.

Hulpdiensten brachten het zwaargewonde slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis, waar hij op de intensive care belandde. Ondanks medische inspanningen overleed hij daar zondagochtend aan zijn verwondingen.

De politie heeft het gebied afgezet en een grootschalig onderzoek gestart. Meerdere eenheden zijn ingezet om de voortvluchtige verdachte op te sporen.

Volg ons op:

WhatsApp Instagram Snapchat X