Mishandeling in Rotterdamse parkeergarage gefilmd: twee minderjarige meisjes opgepakt

Een gewelddadige mishandeling van een 15-jarig meisje in een parkeergarage in Rotterdam heeft geleid tot de aanhouding van twee minderjarige verdachten.


De zaak zorgt voor onrust, mede doordat beelden van het geweld op sociale media zijn verschenen.

Het incident vond plaats op 30 maart 2026 in een parkeergarage aan de Slinge. Daar werd het slachtoffer, een 15-jarig meisje uit Rotterdam, door meerdere personen belaagd. Ze werd geslagen en geschopt, waarbij ook tegen haar hoofd werd getrapt.

De mishandeling werd gefilmd en vervolgens verspreid via sociale media. Dit soort geweld, waarbij daders het incident vastleggen en delen, wordt vaker aangeduid als zogenoemd ‘exposure-geweld’ en zorgt regelmatig voor extra verontwaardiging vanwege de publieke vernedering van slachtoffers.


In het onderzoek heeft de politie inmiddels twee verdachten aangehouden. Het gaat om meisjes van 15 en 16 jaar uit Leidschendam en Capelle aan den IJssel. Zij worden verdacht van openlijke geweldpleging en zitten nog vast. Op korte termijn worden zij voorgeleid.

De politie onderzoekt nog wat de aanleiding was voor het geweld. Daarbij wordt ook gekeken naar de rol van andere mogelijke betrokkenen. Verdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat Twitter (X)