Schietpartij op A13: één gewonde, politie onderzoekt verband met achtergelaten auto in Den Haag

In de nacht van zondag op maandag is rond 01.25 uur geschoten op de A13 in de richting van Den Haag.


Bij het incident raakte een persoon gewond. De politie doet onderzoek en roept getuigen op zich te melden.

Volgens de eerste meldingen zou er sprake zijn geweest van een ruzie tussen twee auto’s op de snelweg. Tijdens deze confrontatie werd er geschoten, waarna één van de voertuigen wegreed. De andere auto kwam tot stilstand. Agenten troffen hierin het slachtoffer aan en verleenden direct hulp. Over de aard van de verwondingen is nog niets bekendgemaakt.

De politie sloot de A13 tijdelijk af om sporen veilig te stellen. Kort na het incident, rond 01.40 uur, kwam er een melding binnen over een auto die onder verdachte omstandigheden geparkeerd stond aan de Binckhorstlaan in Den Haag. Dit voertuig is door de politie in beslag genomen. Er wordt onderzocht of het voertuig betrokken was bij het schietincident.

De recherche is een uitgebreid onderzoek gestart. Er worden getuigen gehoord en camerabeelden bekeken. Mensen die iets hebben gezien of informatie hebben over het schietincident of de auto aan de Binckhorstlaan, worden dringend verzocht contact op te nemen met de politie.

Volg ons op:

WhatsApp Instagram Snapchat X