Verdachte gearresteerd voor dodelijke schietpartij Arnhem, eerder opgepakte vrouw vrij

De politie heeft woensdagavond 1 oktober een 42-jarige man aangehouden in verband met een dodelijk schietincident aan de Nieuwstad in het centrum van Arnhem.

Eerder werd een 27-jarige vrouw aangehouden, maar uit onderzoek bleek dat zij geen betrokkenheid had en zij is inmiddels heengezonden.

Het incident vond plaats in de nacht van zondag 28 september op maandag 29 september. Een 31-jarige man werd zwaargewond aangetroffen in zijn woning nadat hij was neergeschoten. Hulpdiensten waren snel ter plaatse en verleenden eerste hulp, maar het slachtoffer overleed later aan zijn verwondingen.

Direct na de schietpartij startte de politie een uitgebreid onderzoek. In de dagen erna werd de straat rondom de Nieuwstad afgezet en was er een politieonderzoekseenheid aanwezig. Onderzoekers hebben camerabeelden veiliggesteld, getuigen en omwonenden gehoord en uitgebreid forensisch onderzoek uitgevoerd.

Volgens het onderzoeksteam waren het slachtoffer en de verdachte bekenden van elkaar. De aangehouden verdachte zit momenteel vast en zal vrijdag 3 oktober worden voorgeleid bij de rechter-commissaris.

De eerder aangehouden 27-jarige vrouw bleek na grondig onderzoek geen rol te hebben gespeeld bij het schietincident en wordt niet langer als verdachte beschouwd.

Volg CrimeNieuws op:

WhatsApp Instagram Snapchat X