De politie heeft een 46-jarige man uit ’s-Gravenzande aangehouden in verband met de aanrijding waarbij maandagavond 16 februari een hardloopster ernstig gewond raakte. De bestuurder reed na het incident door.
De betrokken auto werd een dag eerder al opgespoord en in beslag genomen.
In de vroege ochtend van 19 februari sloeg het Opsporing Team Verkeer toe en werd de vermoedelijke bestuurder gearresteerd. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij het ongeval en zit vast voor verhoor.
De aanrijding vond plaats op de Nieuwelaan. Het slachtoffer liep daarbij zware verwondingen op. Wat zich precies heeft afgespeeld, wordt nog onderzocht.
De politie roept mensen die maandagavond iets hebben gezien in de omgeving van de Nieuwelaan op om zich alsnog te melden.
Met name camerabeelden of andere informatie kunnen van belang zijn om de toedracht volledig in kaart te brengen. Het onderzoek loopt nog.

